Description
Ráférne a népre már egy Ízlésterápia…
Rappelték 2008-ban! Volt egy radió, volt egy műsor…Azóta viszont sok minden változott, egy dolog kivételével: ugyanúgy szükségünk van a közös élményekre. Kellenek a bandázások, beszélgetések, mosolyok és a zene!
Ezen az estén a legjobb fekete zenék, a jó hangulat és a közös rezgés fog találkozni! Bólogatás, pacsizás, koccintás, tánc - pontosan úgy ahogy annak lennie kell.
Három Dj, egy közös vibe és egy este, ahol minden a zenéről és a közös pillanatokról szól.✌️
A belépés ingyenes!
